ince ofisKıbrıs'ta Emlak Alım - Satım ve Danışmanlık Hizmetleri

"İNCE EMLAK; MÜŞTERİLERİNE DAİMA KAZANDIRIR!"

"10 yıla aşkın süredir size değerli müşterilerimizim hayallerine açılan kapı olmanının gururunu yaşıyoruz..."

İnce Estate, emlak alım, satım ve yatırımı konusunda hizmet veren bir kuruluştur. Emlak yatırım alanında bilgi, birikim ve tecrübelerini yatırımcıları ile paylaşabilmenin verdiği heyecanı ile kurulan İNCE EMLAK'IN çalışma ilkesi; mevcut yasa ve yönetmelikler çerçevesinde işin zamanında, istenilen tüm nitelikleri kapsayan, en verimli ve uygulanabilir şekilde sonuca ulaşılabilinmesidir.

Bu amaçla doğrultusunda; güleryüzlü, dürüst, güvenilir ve şeffaf bir çalışma içerisinde siz değerli müşterilerimizin sahip olabilecekleri en iyi yatırımı, en doğru zaman ve en doğru hamleyi belirleyerek gerçekleştirebilmelerini sağlamaktır.

Bu noktada, size en güvenilir ve en uygun şartlarda yardımcı olabileceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Kuzey Kıbrıs'ta ağırlıkla Gazimağusa ve İskele bölgelerinde olmak üzere, bir çok bölgede Emlak Alım, satım, ekspertiz (danışmanlık) konularındaki, sizin tüm gereksinimlerinizi karşılayabilmek adına sizi emlakta kazananların arasına davet ediyoruz...

Amacımız;

Sizler için en doğru olanı, her zaman en yüksek kaliteyi sunabilmektir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektördeki beklentileri sonuna kadar müşterilerine sunmayı hedefleyen durmazlar emlak sektörel tecrübesi ve piyasa konusundaki çalışmaları ile diğer firmalardan ayrılmaktadır.

Müşteri memnuniyeti en önemli değerlerimizden olup her zaman satış odaklı değil, müşteri odaklıyız.

Verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız ve kendinizi bize yakın hissetmeniz için elimizden geleni yapar her müşterimize tek müşterimizmiş gibi yaklaşırız.


cemal

Cemal İNCE
Director

Phone: 0533 864 09 00
Email: cemal@inceestate.com

burak

Burak CAN
Director

Phone: 0533 869 91 99
Email: burak@inceestate.com

 

fatos

Fatoş CAN
Real Estate Agent

Phone: 0533 865 36 44
Email: fatos.erisen@gmail.com

kemal

Kemal ALACAN
Real Estate Agent

Phone: 0548 844 98 32
Email: kemalalacan83@gmail.com
 
 

oktem

Öktem NESİMİ
Real Estate Agent

Tel: 0533 855 05 05
Email:
oktemnesimi@gmail.com

secr2

Rüya TAŞBİLEK
Sales Executive

Phone: 0392 365 48 55
Email: info@inceestate.com

 
 

  
 
 

ince-logoÇünkü biz %100 müşteri memnuniyetine önem veren bir ekibiz. Her ne olursa olsun hem geniş portföyümüzle hem de verdiğimiz hizmetin kalitesiyle sizleri etkilemek için çalışırız.

2002 yılından bu yana Kuzey Kıbrıs ta emlak konusunda faaliyet gösteren ve satışta dürüstlüğü benimsemiş kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Siz değerli müşterilerimiz içi sürekli geliştirdiği alt yapısıyla ve sizlere daha iyi hizmet vermek için deneyimli, eğitimli, sertifikalı ve güler yüzlü kadrosunu korumuştur.

Satış yaptığı konutlara, satış sonrası destek vererek saygınlık ve geniş kapsamlı referans kazanmıştır.

Gazimağusa, İskele, Girne, Karpaz, Lefkoşa olmak üzere bir çok bölgede yüzlerce portföy seçenekleriyle, konutları karşılaştırarak daima doğru evi almanızı sağlamıştır.

Web sitemizden konutlara baktığınızda, konutu daha iyi anlamanız için sadece bizim firmamıza ait olan projeli ve net metrekareli ilanı sizlere sunmuştur.

 


Kıbrıs Emlak

KKTC emlak alım satım

Kıbrıs satılık arsa

Kıbrıs'ta satılık daire ve arsa arıyorsanız, İnce Emlak size bu konuda KKTC genelinde villa, apartman satışı konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.Kıbrıs Girne Tüp Bebek