facebooktwitterrssyoutube

 

Gazimağusa
Sunny
27°C

ince ofisKıbrıs'ta Emlak Alım - Satım ve Danışmanlık Hizmetleri

"İNCE EMLAK; MÜŞTERİLERİNE DAİMA KAZANDIRIR!"

"10 yıla aşkın süredir size değerli müşterilerimizim hayallerine açılan kapı olmanının gururunu yaşıyoruz..."

İnce Estate, emlak alım, satım ve yatırımı konusunda hizmet veren bir kuruluştur. Emlak yatırım alanında bilgi, birikim ve tecrübelerini yatırımcıları ile paylaşabilmenin verdiği heyecanı ile kurulan İNCE EMLAK'IN çalışma ilkesi; mevcut yasa ve yönetmelikler çerçevesinde işin zamanında, istenilen tüm nitelikleri kapsayan, en verimli ve uygulanabilir şekilde sonuca ulaşılabilinmesidir.

Bu amaçla doğrultusunda; güleryüzlü, dürüst, güvenilir ve şeffaf bir çalışma içerisinde siz değerli müşterilerimizin sahip olabilecekleri en iyi yatırımı, en doğru zaman ve en doğru hamleyi belirleyerek gerçekleştirebilmelerini sağlamaktır.

Bu noktada, size en güvenilir ve en uygun şartlarda yardımcı olabileceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Kuzey Kıbrıs'ta ağırlıkla Gazimağusa ve İskele bölgelerinde olmak üzere, bir çok bölgede Emlak Alım, satım, ekspertiz (danışmanlık) konularındaki, sizin tüm gereksinimlerinizi karşılayabilmek adına sizi emlakta kazananların arasına davet ediyoruz...

Amacımız;

Sizler için en doğru olanı, her zaman en yüksek kaliteyi sunabilmektir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektördeki beklentileri sonuna kadar müşterilerine sunmayı hedefleyen durmazlar emlak sektörel tecrübesi ve piyasa konusundaki çalışmaları ile diğer firmalardan ayrılmaktadır.

Müşteri memnuniyeti en önemli değerlerimizden olup her zaman satış odaklı değil, müşteri odaklıyız.

Verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız ve kendinizi bize yakın hissetmeniz için elimizden geleni yapar her müşterimize tek müşterimizmiş gibi yaklaşırız.